„W albumie odkryłam tajemne przejście do wspomnień - portret twojej miłości”

Aleksandra Linke

Fotograf dziecięcy jest jak konstruktor wehikułu czasu. Ma moc jednym ruchem migawki zatrzymać na wieczność najpiękniejsze chwile. Moja rola to uchwycić i zapisać na fotografii twoje czułe spojrzenia – twoje i twoich skarbów. Niebagatelną rolę odgrywa w tym procesie klimat naszego spotkania. Jako artysta plastyk cieszę się umiejętnością tworzenia autorskich scenografii. Łączę malarstwo i pasję handmade w taki sposób, by powstawały unikalne ozdoby i akcenty do sesji. Sprawia mi to ogromną radość i tą radością dzielę się w trakcie pracy.

Dlaczego w ogóle zajęłam się fotografią dziecięcą? Jako mama trójki dzieci po prostu zachwyciłam się ich pięknym światem. Zapatrzyłam się w nie. Czuję całym sercem, że te chwile, gdy dzieci są małe i maleńkie, będą naszymi najcudowniejszymi wspomnieniami. Uchwycenie choćby kilku z nich traktuję jak misję. Chwile te zastygają na moich fotografiach, by pozostać pamiątką na całe życie dla rodziców, dziadków, dla samych dzieci. Zapraszam Was do fotograficznej krainy baśni, do której potem – jednym spojrzeniem – zawsze będziecie mogli wrócić.

Moja specjalizacja:  fotografia ciążowa,  fotografia noworodkowa, fotografia niemowlęca, fotografia dziecięca, fotografia portretowa.

Fotograf dziecięcy. Artysta plastyk.

Aleksandra Linke